Współczesne trendy w saunach
Współczesne trendy w saunach

Współczesne trendy w saunach

Spędzamy więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej we wnętrzach domowych. Starannie projektujemy naszą przestrzeń życiową, aby wprowadzić najnowsze trendy do naszych kuchni i łazienek. Nic więc dziwnego, że teraz chcemy zastosować tę samą zasadę do sauny. Dawno minęły czasy nudnej drewnianej sosnowej skrzynki. Współczesna sauna to nie tylko miejsce relaksu, ale także element, z którego można być dumnym.

Szkło, kamień i niekonwencjonalne materiały, takie jak łupek, stają się popularne - stanowią wyzwanie dla tradycji i dają poczucie luksusu. Hanna-Louise Widberg, Brand & Marketing Manager w TylöHelo prowadzi nas przez najnowsze trendy:

Szkło

Szkło stwarza wrażenie przestrzeni i światła. Sauna łazienkowa nie musi być zamknięta, ale może stać się częścią ogólnej przestrzeni kąpielowej dzięki zastosowaniu pełnego szklanego panelu. Szkło można również wykorzystać do otwarcia sauny na zewnątrz. Czy jest lepszy sposób na relaks w saunie niż widok na piękny widok lub otoczenie ogrodu?

Kamień

Kamienna ściana dodaje saunie głębi i charakteru. Kamień za grzejnikiem może działać jako imponująca cecha konstrukcyjna. Ciemne materiały, takie jak łupek i cegła, nadają wnętrzom sauny bardziej miejski i współczesny charakter.

Formy

Eksperymentuj z różnymi materiałami, ławkami i rozmiarami paneli, aby udoskonalić swój projekt. Kontrastuj kwadratowe krawędzie zaokrąglonymi lub łącz niezwykłe drewno. Mieszanie ścian z ciemnego drewna z lekkimi ławkami z osiki może stworzyć oszałamiający efekt wizualny.

Oświetlenie

Dobrze umieszczone oświetlenie naprawdę uzupełnia saunę i zwiększa ogólne wrażenia wizualne. Stwórz kojącą, uspokajającą przestrzeń dzięki delikatnemu oświetleniu pod stołem, gwiaździstemu światłowodowemu oświetleniu, lub zastosuj odważne reflektory punktowe i zmieniające kolor systemy świetlne. Możliwości są nieskończone.

Akcesoria

Szczegóły mają znaczenie. Eleganckie, wysokiej jakości wiadro i kadzi z dopasowanym higrometrem, termometrem i hakami do ręczników naprawdę dopełniają całości.

Zapomnij o zwykłej i nudnej saunie z przeszłości. Dzisiejsza sauna jest dla wszystkich zmysłów!

źródło tekstu: https://www.tylohelo.com/blog/5-hot-trends-for-sauna

Share This Post :

Submit a Review

* Type Code
szyfrowanie SSL
bezpieczne zakupy
Ochrona danych osobowych
PAYU program ochrony kupujących

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout