Nasze sklepy: Wellness i Spa Kominki Odkurzacze centralne  Rekuperacja

Szanowni Państwo niestety w związku z aktualną sytuacją międzynarodową występują opóźnienia w dostawach towarów jak i komponentów. W związku z tym terminy realizacji zamówień mogą być dłuższe od tych podanych na stronie. W przypadku chęci potwierdzenia terminu realizacji zachęcami do kontaktu z obsługą sklepu przed złożeniem zamówienia.

Sauna/łaźnia Tylö Impression Twin 130/1309/w to modułowe domowe SPA o wymiarach 1855 mm x 1325 mm. Kolor ramy kabiny do wyboru czarny lub biały. W jednej modułowej konstrukcji znajduje się kabina sauny i kabina łaźni parowej. Wyposażenie łaźni w elementy prysznicowe umożliwia używanie kabiny także jako tradycyjnej kabiny prysznicowej.

Ten model ("/w")przeznaczony jest do ustawienia plecami na ścianie (do ustawienia w rogu pomieszczenia należy wybrać innny model).

Impression Twin to jeszcze bardziej wszechstronna modułowa konstrukcja, która obejmuje zarówno saunę, jak i parę. Zrelaksuj się w tradycyjnej gorącej saunie lub ciesz się komfortem bogatej i pełnej kąpieli parowej. Zakończ sesję odświeżającym prysznicem. Wszystko to jest zawarte w jednym inteligentnym rozwiązaniu wellness, wraz z elastycznym i wszechstronnym wnętrzem.

Sauny/łaźnie serii Impression charakteryzują się nowoczesnością, minimalizmem i łatwością wyboru. Kabina Impression jest praktycznie kompletna. Nie trzeba dobierać opcji wyposażenia samodzielnie ponieważ wyposażenie jest w cenie kabiny. Do działania sauny trzeba tylko dokupić piec. Saunę można postawić w praktycznie każdym miejscu. Uniwersalny, lekki ale i zarazem luksusowy design sauny/łaźni sprawia, że kabina atrakcyjnie wkomponuje się w praktycznie każde pomieszczenie.

Twoje marzenia o SPA w domu możesz spełnić właśnie teraz. Wspaniałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie jest dostępne mało miejsca. Dla wszystkich którzy marzą o domowej saunie wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Najmniejsza i najbardziej ekonomiczna sauna renomowanej firmy Tylö. Wykonana z najwyższej jakości materiałów.

Kabina dostarczana jest w elementach na palecie do montażu. Montaż jest prosty jak na tego typu urządzenia ponieważ wysyłane są całe ścianki kabiny gotowe do zmontowania w całość. Wystarczy połączyć 4 gotowe ścianki i sufit by otrzymać gotową kabinę. Montaż możliwy jest od środka więc nie wymaga dużo miejsca. Zalecany jest montaż przez specjalistę. Wraz z kabiną możliwe jest zamówienie usługi montażu kabiny w miejscu inwestycji. Montaż kabiny przez naszą firmę to koszt 2500 PLN.

W cenie SPA Tylö Impression Twin 130/1309/w zawiera się:

 • kabina Tylö Impression Twin 130/1309/w
 • drzwi 
 • oświetlenie
 • wnętrze sauny - panele z osiki z tyłu i z jednej strony. Wnętrze z osiki i jesionu (ławki, oparcie)
 • wnętrze łaźni parowej - czernione szkło, biała ścianka, prysznic (deszczownica w suficie, rączka prysznica, uchwyt prysznicowy), ławka z HPL, generator pary, bateria termostatyczna, elektroniczny panel sterujący, dysza parowa do aromaterapii

Sauna/łaźnia Tylö Impression Twin 130/1309/w to wyższy poziom wykonywania saun i łaźni. Minimalistyczne i luksusowe wykończenie w modułowej konstrukcji zapewnia atrakcyjny wygląd w każdym pomieszczeniu. Lekki projekt wizualny sprawia, że spa impression twin dobrze komponuje się praktycznie z każdym otoczeniem.

Parametry i cechy:

Wymiary kabiny: (zewnętrzne)
Szerokość [mm] 1855
Głębokość [mm] 1325
Wysokość [mm] 2100
Materiał wykończeniowy wewnątrz sauny drewno - osika i jesion
Materiał wykończeniowy ścianek zewnętrznych kabiny (ścianki widoczne po zabudowaniu) aluminium, szkło hartowane
Liczba ławek w saunie [szt.] 2
Oparcia za ławkami saunie TAK (wyposażenie standardowe)
Osłona pod ławkami w saunie NIE
Drzwi do sauny i kabiny parowej szklane drzwi (szkło hartowane)
Oświetlenie

wyposażenie standardowe

- listy oświetleniowe za oparciami

- listwa oświetleniowa Lightrail w komplecie z termo- i higometrem

- LED

Zalecana moc pieca do sauny [kW] 4,5
Proponowane piece do sauny (wyposażenie opcjonalne)
 • Tylö Compact 2/4
 • Tylö Combi 4RC

Cechy użytkowe/funkcjonalne

Maks. liczba osób 3
Możliwe rodzaje kąpieli
 • sauna sucha
 • sauna mokra
 • tylarium (sauna ziołowo-parowa)
 • łaźnia parowa
Okres gwarancji na kabinę 3 lata
Ilość osób 3

PowiązaneProdukty

prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyzej 1500 PLN otrzymasz uzyteczny prezent rzeczowy.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyzej 1100 PLN dostawa 0 zl w kazde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzien dobry

Zaplac przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz sie na newsletter (rabat 3%).

Mozliwosc negocjacji

Mozliwosc negocjacji

Gdzies jest taniej lub otrzymales lepsza oferte? Skontaktuj sie z nami.

firma fodna zaufania
firma fodna zaufania
wzorowy sklep
szyfrowanie SSL
rzetelny sprzedawca

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout