Wanna spa Jacuzzi Dorako Salar, polskiej produkcji

Wanna spa Jacuzzi Dorako Salar to produkt dla osób ceniących wysoki komfort i relaks. Wanna z serii smart spa line łączy w sobie zalety wysokiej jakości produktu z dość przystępną ceną. Teraz dzięki zastosowaniu tego nowatorskiego produktu możemy cieszyć się wspaniałymi właściwościami spa w swoim domu lub ogrodzie. Teraz nie potrzeba drogich i czasochłonnych wyjazdów by zrelaksować się w najlepszych warunkach. Najwyższy komfort i relaks może teraz zagościć w Państwa domu lub ogrodzie, dostępny zawsze za darmo i od ręki.

Wanna z hydromasażem “Salar” dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Do wyboru mamy obudowę w kolorze szarym i brązowym oraz nieckę w kolorze białym marmurkowym lub czarnym marmurkowym. Kolor niecki jest do wyboru niezależnie od koloru obudowy.

Wanna spa Jacuzzi Dorako Salar to wysokiej jakości komfortowy produkt, który posiada 1 komfortową leżankę oraz 5 miejsc siedzących, dzięki czemu w wannie może jednocześnie przebywać do 6 osób.

Każda z wanien spa Dorako posiada uszczelnioną podstawę. Dzięki temu zachodzi bardzo dobre wykorzystanie energii niezbędnej do ogrzewania wody, ograniczając jednocześnie do absolutnego minimum utratę ciepła przez korpus.

Funkcje

Oświetlenie

Nie jest tajemnicą, że naświetlenie otoczenia może mieć istotny wpływ na nasz nastrój. Z tego własnie powodu w wannach spa dorako wykorzystywane jest oświetlenie LED o temperaturze światła najbardziej przyjaznej użytkownikowi. 

Rodzaje zastosowanego oświetlenia:

    • oświetlenie na poziomie tafli wody
    • duża dioda LED na dnie
    • oświetlone oparcia

Dzięki temu wanna spa jacuzzi Salar ma nowoczesny, nietuzinkowy, atrakcyjny wygląd, a dodatkowo bardzo pozytywnie wpływa na nasz nastrój.

Muzyka

Wanna spa Jacuzzi Dorako Salar wyposażona jest w nowoczesny i komfortowy system muzyczny mp3. Dzięki zastosowaniu standardowego gniazda jack 3.5 mm nie ma problemu z podpięciem większości tradycyjnych urządzeń zewnętrznych. Dodatkowo wanna wyposażona jest w moduł odtwarzania muzyki za pomocą łączności Bluetooth.

Wanna wyposażona jest w aż dwa głośniki które zapewniają bardzo dobrej jakości dźwięk. Zamontowane głośniki posiadają zmienno-barwne oświetlenie LED co dodatkowo wpływa pozytywnie na nasz nastrój.

Muzyka, tak jak oświetlenie jest czynnikiem wysoce wpływającym na samopoczucie oraz komfort. Spokojna muzyka może spowodować synchronizację mózgu z falami dźwiękowymi, skutkując generowaniem fal mózgowych Alfa. Co ciekawe, fale tego typu powstają w trakcie snu w momencie pełnego relaksu.

Już teraz mogą Państwo uzyskać stan pełnego relaksu w swoim domu lub ogrodzie, właśnie dzięki wannie spa Jacuzzi Dorako Salar.

[Wanny SPA DORAKO w ramach opcji mogą być doposażone w moduł odtwarzania muzyki za pomocą łączności Bluetooth.]

Panel sterowania

balboa-300x300.png

Na wyposażeniu wanny znajduje się najwyższej jakości nowoczesny panel sterowania. W wannie spa jacuzzi Salar wykorzystany jest panel sterujący największego na świecie producenta elektronicznych systemów kontroli w branży Wellness oraz uznanego lidera w zakresie innowacji, niezawodności i łatwości obsługi - Balboa Water Group. 

Na wyposażeniu znajdują się najnowsze panele sterujące Balboa, wraz z kontrolerami, które nie posiadają ruchomych części. Wpływa to nie tylko na komfort użytkowania, ale na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Panele obudowy wanny oraz stopnie we wszystkich wannach SPA DORAKO nie wymagają konserwacji, choć wizualnie przypominają szlachetne i eleganckie drewno. Do wykonania tych elementów zostały użyte panele kompozytowe. Drewno wykazuje tendencje do gnicia i na przestrzeni czasu może ulec odkształceniu, szczególnie w warunkach wilgotnych, które są naturalne w otoczeniu wanny – panele kompozytowe owych wad nie posiadają.

Dodatkowo, w przypadku uszkodzenia wymiana takiego panelu jest nieporównywalnie tańsza i zajmuje kilkanaście minut!


W ramach opcji wanna może zostać wyposażona w moduł WIFI. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe staje się sterowanie wszystkimi opcjami panelu sterowania z poziomu telefonu za pomocą aplikacji.

Parametry techniczne:

Miejsca siedzące: 5
Miejsca leżące: 1
Liczba dysz: 28
Wymiary: 2230 mm x 2230 mm x 800 mm
Waga netto/brutto: 350kg/1600kg
Oświetlenie LED: Wielokolorowe oświetlenie LED przy podłodze, tafli wody i w narożnikach
Pompy masażowe: 1x3HP
Wymagania elektryczne: 32A
Podgrzewacz: 3kW Balboa
Zagłówki: 3
Ilość osób 6

PowiązaneProdukty

prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyzej 1500 PLN otrzymasz uzyteczny prezent rzeczowy.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyzej 1100 PLN dostawa 0 zl w kazde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzien dobry

Zaplac przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz sie na newsletter (rabat 3%).

Mozliwosc negocjacji

Mozliwosc negocjacji

Gdzies jest taniej lub otrzymales lepsza oferte? Skontaktuj sie z nami.

firma fodna zaufania
firma fodna zaufania
wzorowy sklep
szyfrowanie SSL
rzetelny sprzedawca

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout