Nasze sklepy: Wellness i Spa Kominki Odkurzacze centralne 
   prezenty Prezenty (szczegóły)    bezpieczne zakupy Darmowa dostawa (od 800 zł)     promocje Promocje     bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy  

Wanna spa Jacuzzi Christi Spa Spirit

Wanna spa Jacuzzi Christi Spa Spirit to produkt dla osób ceniących wysoki komfort i relaks. Teraz dzięki zastosowaniu tego nowatorskiego produktu możemy cieszyć się wspaniałymi właściwościami spa w swoim domu lub ogrodzie. Teraz nie potrzeba drogich i czasochłonnych wyjazdów by zrelaksować się w najlepszych warunkach. Najwyższy komfort i relaks może teraz zagościć w Państwa domu lub ogrodzie, dostępny zawsze za darmo i od ręki.

Wanna z hydromasażem Christi Spa Spirit dostępna jest w szarym kolorze obudowy i brązowym oraz nieckę akrylową z powłoką antybakteryjną Microban.

Wanna spa Jacuzzi Christi Spa Spirit to wysokiej jakości komfortowy produkt, który posiada 1 komfortową leżankę oraz 2 miejsce siedzące, dzięki czemu w wannie może jednocześnie przebywać do 3 osób.

Każda z wanien spa posiada uszczelnioną podstawę. Dzięki temu zachodzi bardzo dobre wykorzystanie energii niezbędnej do ogrzewania wody, ograniczając jednocześnie do absolutnego minimum utratę ciepła przez korpus.

Funkcje

Oświetlenie

Nie jest tajemnicą, że naświetlenie otoczenia może mieć istotny wpływ na nasz nastrój. Z tego własnie powodu w wannach spa christi spa wykorzystywane jest oświetlenie LED o temperaturze światła najbardziej przyjaznej użytkownikowi. 

Rodzaje zastosowanego oświetlenia:

    • oświetlenie 10-punktowe na poziomie tafli wody
    • halogen LED multikolor

Dzięki temu wanna spa jacuzzi Spirit ma nowoczesny, nietuzinkowy, atrakcyjny wygląd, a dodatkowo bardzo pozytywnie wpływa na nasz nastrój.

Muzyka

Wanna spa Jacuzzi Christi Spa Spirit wyposażona jest w nowoczesny i komfortowy system muzyczny - nagłośnienie wewnętrzne Bluetooth Audio System. Wanna wyposażona jest w moduł odtwarzania muzyki za pomocą łączności Bluetooth.

Wanna wyposażona jest w aż dwa głośniki które zapewniają bardzo dobrej jakości dźwięk.

Muzyka, tak jak oświetlenie jest czynnikiem wysoce wpływającym na samopoczucie oraz komfort. Spokojna muzyka może spowodować synchronizację mózgu z falami dźwiękowymi, skutkując generowaniem fal mózgowych Alfa. Co ciekawe, fale tego typu powstają w trakcie snu w momencie pełnego relaksu.

Już teraz mogą Państwo uzyskać stan pełnego relaksu w swoim domu lub ogrodzie, właśnie dzięki wannie spa Jacuzzi Dorako Sonora.

Panel sterowania

balboa-300x300.png

Na wyposażeniu wanny znajduje się najwyższej jakości nowoczesny panel sterowania. W wannie spa jacuzzi Spirit wykorzystany jest panel sterujący największego na świecie producenta elektronicznych systemów kontroli w branży Wellness oraz uznanego lidera w zakresie innowacji, niezawodności i łatwości obsługi - Balboa Water Group. 

Na wyposażeniu znajdują się najnowsze panele sterujące Balboa, wraz z kontrolerami, które nie posiadają ruchomych części. Wpływa to nie tylko na komfort użytkowania, ale na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Panele obudowy wanny oraz stopnie we wszystkich wannach Christi Spa nie wymagają konserwacji, choć wizualnie przypominają szlachetne i eleganckie drewno. Do wykonania tych elementów zostały użyte panele kompozytowe. Drewno wykazuje tendencje do gnicia i na przestrzeni czasu może ulec odkształceniu, szczególnie w warunkach wilgotnych, które są naturalne w otoczeniu wanny – panele kompozytowe owych wad nie posiadają.

Dodatkowo, w przypadku uszkodzenia wymiana takiego panelu jest nieporównywalnie tańsza i zajmuje kilkanaście minut!


W ramach opcji wanna może zostać wyposażona w moduł WIFI. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe staje się sterowanie wszystkimi opcjami panelu sterowania z poziomu telefonu za pomocą aplikacji.

Parametry techniczne:

Miejsca siedzące: 2
Miejsca leżące: 1
Liczba dysz: 38
Wymiary: 2100 mm x 1680 mm x 880 mm
Waga netto/brutto: 275kg/1075kg
Oświetlenie LED: Wielokolorowe oświetlenie LED przy podłodze, tafli wody 
Pompy masażowe: 2 KM
Zagłówki: 2
Ilość osób 3
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyzej 1200 PLN otrzymasz uzyteczny prezent rzeczowy.(szczegóły)

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyzej 800 PLN dostawa 0 zl w kazde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzien dobry

Zaplac przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz sie na newsletter (rabat 3%).

Mozliwosc negocjacji

Mozliwosc negocjacji

Gdzies jest taniej lub otrzymales lepsza oferte? Skontaktuj sie z nami.

Gwarancja satysfakcji

28 dni na zwrot
28 dni na zwrot

Konsument ma 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie towaru. (Istnieją pewne wyjątki). (Koszt zwrotu ponosi Kupujący). Więcej informacji.

Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy

Zakupy u nas są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu i procedurom zapewniającym ochronę danych osobowych.

28 dni na zwrot
Gwarancja terminu wysyłki

Jeśli nie wywiążemy się z terminu wysyłki towaru podanego na stronie produktu zaoferujemy Ci prezent lub dodatkowy rabat! (Obsługa sklepu ustala przedmiot lub wysokość rabatu).

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

-->