Nasze sklepy: Wellness i Spa Kominki Odkurzacze centralne 
   prezenty Prezenty (szczegóły)    bezpieczne zakupy Darmowa dostawa (od 800 zł)     promocje Promocje     bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy  

well-spa.pl akropol kosowski

Nasza firma istnieje od 2010 roku. Naszą działalność w 2010 roku rozpoczęliśmy od branży kominkowej, potem została ona poszerzona o ofertę odkurzaczy centralnych, a następnie w późniejszym okresie została rozszerzona o ofertę produktów wellness i spa. Obecnie nasza firma oferuje Państwu kominki, odkurzacze centralne, wanny spa, sauny, łaźnie i akcesoria do saun łaźni.

W obrębie naszej całej działalności prowadzimy 3 sklepy internetowe oraz stacjonarny punkt sprzedażowy, współpracujemy z dziesiątkami dostawców i możemy pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów. Przez ten czas ciągle poszukujemy nowych wyzwań i zaspokajamy potrzeby naszych klientów na najwyższym poziomie. Jakość towarów i profesjonalna obsługa klienta - do tych aspektów przykładamy dużo uwagi. Chcemy oferować najlepsze produkty w najlepszych możliwych ofertach. 

Nasze pozostałe sklepy:

wkladykominkowe.net.pl centralne-odkurzacze.net

Chcemy oczarować Państwa ciało i umysł. Oferujemy produkty wellness i spa od renomowanych firm polskich i zagranicznych. W ofercie posiadamy gotowe rozwiązania modułowe czy akcesoria do saun i łaźni (renomowanej szwedzkiej firmy TyloHelo) oraz możliwość wykonania saun czy łaźni pod konkretny wymiar na zamówienie.

tylohelo_logo_color      dorako     koperfamHuum

Domowe SPA

Dostarczamy Państwu możliwość posiadania spa we własnym domu. To nie jest już tylko odległe marzenie, coś niemożliwego. Dzisiaj przy odrobinie funduszy każdy może posiadać w domu spa. Przy całych kosztach budowy domu domowe spa nie wydaje się być ogromnym wydatkiem. Oferujemy możliwość relaksu we własnym domu jak w profesjonalnym spa. Wystarczy nam zaufać i pozwolić doradzić sobie najlepszy produkt.

jacuzzi jacuzzi

Magia dla ciała i zmysłów

Oferujemy Państwu magię, która zaczaruje Państwa ciało i umysł. Wystarczy wyobrazić sobie chwile w gorącej parnej saunie, gdzie krople potu spływają po rozgrzanych od temperatury ciałach. W saunie, która znajduje się w Państwa domu. Wystarczy wyobrazić sobie te chwile kiedy możemy się naprawdę zrelaksować i zapomnieć o świecie zewnętrznym. Zapach, wysoka temperatura, niesamowite ciepło relaksujące cały organizm i umysł. Sauna, łaźnia parowa czy wanna spa - jedno z nich czy może wszystkie? Najważniejsze to dać ponieść się magii. Dzięki temu raz na jakiś czas ta magia zagości również w Państwa życiu, w Państwa domu. Bez wychodzenia i dojazdu. Ta magia relaksu będzie znajdowała się za ścianą.

sauna domowa


prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyzej 1200 PLN otrzymasz uzyteczny prezent rzeczowy.(szczegóły)

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyzej 800 PLN dostawa 0 zl w kazde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzien dobry

Zaplac przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz sie na newsletter (rabat 3%).

Mozliwosc negocjacji

Mozliwosc negocjacji

Gdzies jest taniej lub otrzymales lepsza oferte? Skontaktuj sie z nami.

Gwarancja satysfakcji

28 dni na zwrot
28 dni na zwrot

Konsument ma 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie towaru. (Istnieją pewne wyjątki). (Koszt zwrotu ponosi Kupujący). Więcej informacji.

Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy

Zakupy u nas są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu i procedurom zapewniającym ochronę danych osobowych.

28 dni na zwrot
Gwarancja terminu wysyłki

Jeśli nie wywiążemy się z terminu wysyłki towaru podanego na stronie produktu zaoferujemy Ci prezent lub dodatkowy rabat! (Obsługa sklepu ustala przedmiot lub wysokość rabatu).

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

-->